מתקנים לחקלאות מים

 • מתקנים לחקלאות מים: חוות גידול דגים, בריכות דגים מפלסטיק וכו'.

  חברת מ.ד.-עידן בי עוסקת בתכנון, ייצור והקמה של חוות לגידול דגים, בריכות דגים ומערכות אינטנסיביות לגידול דגים בארץ ובעולם.
  הניסיון והידע הרב שלנו בתחום חקלאות המים מאפשרים לנו להציע ללקוח תכנון מעמיק וכולל המכסה את כל תחומי הפעילות בחוות גידול הדגים הכוללים בין השאר: בריכות דגים, מערכות ביופילטר, מערכות UV, מערכות אוזון, משאבות, מערכות חמצון מים ועוד.
  אנו מייצרים מגוון רחב של בריכות דגים מפלסטיק ומיכלים ייעודיים לפי הזמנה והתאמה לפרויקט.
  גולת הכותרת של חקלאות המים בעולם בעשור האחרון היא מעבר למערכות גידול אינטנסיביות המנצלות ביעילות רבה את השימוש במים. חברתנו מתכננת מערכות גידול דגים אינטנסיביות מתוחכמות וחסכוניות במים ובשטחי קרקע. מערכות אלו יוצרות תנאי גידול אופטימליים. רמת הטכנולוגית הגבוהה מאפשרת הקפדה על רמת המים של כל בריכת דגים, וכתוצאה מכך מתקבלים בכל בריכת דגים ובכל מתקן – איכות דגים, תנובה כלכלית, ורווחיות אופטימליים. חברתנו פועלת עם מודעות גבוהה לנושא איכות הסביבה ומונעת זיהום מקורות המים על ידי בריכות הדגים ומערכות הגידול באמצעות פירוק הפרשות הדגים בכל בריכת דגים בה הדבר מתבקש. חלקי המערכת כוללים מאגרים, בריכות, בריכות מחסן, מערכת של"ה, מערכות הזנה ועוד. המערכות מיוצרות מחומרי מבנה איכותיים כגון: PE, PP ו FRP, בהתאמה אישית לכל לקוח ומותאמות לכל שלבי גידול הדגים, וזאת בכל מתקן ובכל בריכת דגים.
  חברתנו מתמחה בתחומי בריכות דגים וחוות לגידול דגים והיא נמנית על יצרניות בריכות הדגים ומיכלי הדגים הגדולות בישראל. אנו מספקים מגוון רחב מאוד של מיכלים בתכנון אישי והתאמה לצרכים והתנאים בשטח.
  מבין לקוחותינו בעבר ובהווה ניתן למנות את דג-און (מעגן מיכאל),חברת המלח, אסף שחם וקיבוץ דן.

 • 01Fish3Fish1Fish2