ניקיונות

ישנם כיום בשוק לא מעט פתרונות ניקוי לבית ולתעשייה. הטכנולוגיה של ימינו הביאה פתרונות חכמים שיכולים להקל ולנקות משטחים בעייתיים ומקומות קשים לנגישות בקלות יחסית רבה.

ערכות הניקוי כיום מכילות בתוכם אביזרים מחומרים איכותיים שסופגים נכון יותר נוזלים. משאבות ששואבות באיכות גבוהה יותר ואף פתרונות של ניקוי בקיטור שלא היו זמינות עד לפני שנים רבות לבית והיו נכונות אך ורק לתעשייה. הנגישות והעלות של מוצרים אלו הינה זולה וכל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש ערכות ניקוי כאלה.

ממה שאנחנו התפעלנו הוא כאמור ניקוי בקיטור. ניקוי זה הוא יחסית מאוד קל לביצוע ולא מצריך מאמץ מיוחד או כוח פיסי רב. שנית, הקיטור עצמו גם מנקה וגם מחטא מבקטריות ומזיקים למיניהם.

הציוד שיש היום בכלי הקיטור הללו הוא שנותן את הנגישות לנקות במקומות גבוהים, צרים, בעלי חריצים וכו' בקלות רבה. יש לשים לב מן הסתם לאיכות הקיטור שיוצא מערכות אלו – שזה מה שעושה את ההבדל.

בו לא נתבלבל, בהרבה מהמקרים היינו כן ממליצים לקרוא לחברה מוסמכת שיש לה את הציוד הנדרש וכמובן פתרונות ניקוי בקיטור מתקדמים על מנת לנקות ביסודיות משטחים מסוימים כגון על חזית של קיר גדול מחוספס בחוץ. ישנם עוד שיטות ניקוי כיום כגון: ניקוי בחול, ניקוי בזכוכית, ניקוי בלחץ מים ועוד.

אל תקלו ראש

מה שכן חשוב אל תקלו ראש בכל מה שקשור היגיינה. מכשירים רבים כיום בתעשייה יש חשיבות גבוהה מאוד לאיכות המוצר שהן מוציאות ועליהן להיות נקיים ברמת סטריליות גבוהה מאוד. קיימים כיום מיכלים רבים מפלסטיק למשל שחובתם לשמור על רמה גבוהה של סטריליות.