מאצרות לאחסונים מאסיביים

במקרים שבהם עלינו לאחסן חומרים שונים כמו חול, דשנים, חומרי בניה ועוד נוכל לעשות שימוש במאצרות. מדובר במכלים בגדלים שונים אשר מיועדים לאחסון. את המכלים ניתן להשיג אצלנו ואנו גם דואגים לשירות של תחזוקה סדירה ותיקונים במידת הצורך. המכלים עשויים מחומרים חזקים ואטומים, והם משמשים בין השאר גם לתעשייה הכימית והפטרוכימית, תעשיות המזון, טיפול במים, חקלאות ימית ועוד.

המאצרות משמשות כאמור לאחסון של חומרים שונים, לא כל חומר מתאים לכל כלי אחסון ויש להתאים את השימוש לחומר אותו רוצים לאחסן. מכלים מפלסטיק לדוגמה, יתאימו לאחסון של מים אך לא מומלץ לשים בהן חומרים כימיים אשר עלולים להזיק להם. מדובר בכלי קיבול, על פי רוב לא גבוה יחסית, שבתוכו ממוקם מיכל המכיל בתוכו חומר. בדרך כלל מדובר בחומר כימי מסוכן או אשר עלול לזהם את הקרקע במקרה שידלוף ויחלחל אליה. מאצרות הן בדרך כלל פתרון זמני אשר אמור למנוע התפשטות של חומר לטווח מוגבל של בין 24-48 שעות. הן גם מסוגלות למנוע את החלחול אל הקרקע וזיהום שלה.

מאצרות

צורות של מאצרות

אנו בבלסקי מיצרים מאצרות בגדלים שונים אשר יכולים להתאים לכול מטרה. הן מגיעות בשתי צורות עיקריות – מלבניות או עגולות. ישנם הבדלים בים שני הסוגים אשר מתבטאים במחיר ועמידות. באופן כללי עדיף להזמין מאצרה עגולה אשר מחירה זול יותר והיא גם עמידה יותר. הסיבות למחיר הן שימוש ביותר חומר במאצרה מלבנית על מנת להפוך אותה לחזקה יותר.

בסופו של דבר מדובר בכלי יעיל וזול באופן יחסי. היתרון שלו הוא בזמן התגובה המהיר שלו ומניעת של נזקים או תקלות במיכל. שימוש בהן הוא בהחלט צעד מבורך לשמירה על הסביבה. במקומות שבהן מוחזקים חומרים מסוכנים מיכלים אלה נפוצים ביותר. המאצרה מספקת שכבת ביטחון נוספת ללקוח.

מיכל קובייה

מיכל הקוביה נותן מענה לצרכים שונים, החל מאגירת יין והובלת סוגים שונים של חומרים. ואפילו גידול דגים. מאידך, השימוש המקובל במיכל קובייה הוא בדרך כלל לאגירת חומרים כימיים והעברתם ממקום אחד למקום אחר בצורה נוחה ובטוחה. הוא עושי לשמש ם בתור מיכל שאוגר מים בבתים פרטיים, ובתור מיכל קיבול עצום לחומרים מסוכנים, וחומרים מתעשיית התרופות עבור חברות גדולות.

ברוב המקרים יהיה המכל עושי מחומרים פלסטיים, המכלים מיוצרים באופן כזה שיצליחו לעמוד בתנאים של מזג אוויר קשה בשביל שלא יסדקו או יתעוותו בזמן שמזיזים אותם. פלסטיק נותן הבטחה לעמידות של המכלים למשך שנים רבות ואף מביא בחשבון ש/ימוש חוזר. התחזוקה שלהם כרוכה בניקוי וחיטוי, וזאת בהנחה ולא אוחסנו בהם חומרים מסוכנים.

איכות מעל הכול

אצלנו בבלסקי תוכלו למצוא מכלים בגדלים שונים ומאצרות למטרות שונות. אנו מייבאים גם כלי עבודה כבדים כגון מערבלי בטון ומפזרי אספלט. מומלץ לפנות אלינו ולקבל מידע נוסף בנושא.